KURUMSAL - Atacan Metal, Çelik Çatı ve Oluk Sistemleri

KURUMSAL

BALIKESİR MERKEZDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ ATACAN METAL bünyesin de gerçekleşen tüm proje çalışmaları, tasarım ve geliştirme departmanın da yer alan profesyonel proje ekibi tarafından yürütülmektedir. Projelendirme çalışmalarının tamamında en güncel bilgisayar programları kullanılmakta olup, Tasarım aşamasındaki üç boyutlu modeller, çizimler, statik ve dinamik hesaplamalar sayesinde yapıya ait bütün detaylar netleştirilmekte ve üretim-montaj safhalarında oluşabilecek hatalar minimize edilmektedir..
 
Bizler çelikten binalar, işyerleri, fabrikalar, hangarlar ve depolar yapıyoruz. Bu işi iyi yaptığımıza inanıyoruz. Aynı inancı müşterilerimiz de paylaşıyor olmalı ki ATACAN METAL günden güne büyüyor

	
Müşterilerimizin kalite güvenlik ve memnuniyet değer zincirindeki tüm ürün ve adımları sürekli geliştiren,  temel fikirden seri üretime kadar projeler üstlenebilen.
Uzman ekibimiz tarafından hassas ve titizlik içerisin de yürütmüş olduğumuz  çalışmalarımızı siz değerli müşterilerimiz ile birlikte geleceğe taşıyoruz.
 
SAYGILARIMIZLA
ATACAN ÇELİK ÇATI
      BALIKESİR
Copyright 2016 - Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi izinsiz kopyalanamaz ve izinsiz başka bir yerde kullanılamaz